آموزش مدل کوتاهی مصری

(11 votes, average: 2٫82 out of 5)
Loading...

آموزش کوتاهی مو مصری فانتزی بصورت مرحله به مرحله توسط خودم ;;)

موها رو با آبپاش خیس کرده و شانه می کنیم. اولین مرحله تقسیم بندی مو بصورت + است. که در شکل زیر مشاهده می کنید. از فرق سر تا پشت سر و از بلندی دوگوش رو با گیره جدا می کنیم.

www.persianlady.ir

مرحله دوم: جدا کردن یک لایه افقی از پشت موها . اندازه کوتاهی مو رو مشخص کرده و با زاویه صفر کوتاه می کنیم. سر مشتری باید صاف و رو به جلو باشد.

www.persianlady.ir

از دو قسمت جدا شده پشت سر یک لایه دوسانتی از مو ها رو بصورت افقی جدا کرده و سرمشتری رو کمی رو به پایین می گیریم و به اندازه راهنمای قبلی و با زاویه صفر کوتاه می کنیم.

www.persianlady.ir

تمام دو قسمت جدا شده پشت سر را به همین صورت کوتاه می کنیم. یکی از گیره های جلوی سر رو باز کرده و موها رو شانه زده و به پشت گوش می بریم و به اندازه موهای پشت سر با زاویه صفر کوتاه می کنیم.

www.persianlady.ir

اون سمت سر رو هم به همین صورت کوتاه می کنیم.

www.persianlady.ir

نتیجه کار

 

www.persianlady.ir

در مدل مصری فانتزی موهای پهلوی صورت کمی بلندتر از موهای پشت است.

چند مدل کوتاهی مصری فانتزی

www.persianlady.ir

www.persianlady.ir

مصری صاف و یکدست: اگه بخواهیم صاف و یکدست باشد قسمت جلوی سر رو لایه لایه بصورت افقی جدا کرده و به اندازه موهای پشتی کوتاه می کنیم. در این نوع سرمشتری باید صاف باشد.

www.persianlady.ir

مصری ترکیبی: اگه بخواهید موهای جلوی صورت کوتاهتر باشد از شکستگی ابرو تا فرق سر و همینطور از شکستگی آن ابرو تا فرق سر رو بصورت مثلثی جدا کرده و یک لایه جلوی سر را برای راهنما صفر درجه کوتاه می کنیم و آن راهنما را به بالا برده و با بقیه مثلثی مو با زاویه 90 درجه (رو به آسمان ) کوتاه می کنیم.

 

 

 

 

 

٪ نظرات

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانوی پارسی است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

طراحی و تولید توسط اکسین وب